KLINIKA OSTEOPATII I REHABILITACJI MEDYCZNEJ

Wałuszewska 24 lok. 3 Warszawa Białołęka

tel. 22 300 28 98


 

  medifire logo opis TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA

 

 REHABILITACJA DZIECI I TERAPIA WAD POSTAWY

 

 TERAPIA MANUALNA I OSTEOPATIA

 

 KONSULTACJE LEKARSKIE I MEDYCYNA PRACY

 

 REHABILITACJA POOPERACYJNA I POURAZOWA

 

 

O nas

Jesteśmy profesjonalnym ośrodkiem medycznym, położonym na terenie gminy Warszawa Białołęka, oferującym nowoczesne i skuteczne zabiegi terapeutyczne w zakresie rehabilitacji dzieci i dorosłych.

Specjalizujemy się w terapii zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych a także w rehabilitacji ortopedycznejprzed i po operacyjnej oraz sportowejProwadzimy specjalistyczną rehabilitację neurofizjologiczną dzieci oraz skuteczną terapię skolioz i innych wad postawy.

Nasze procedury terapeutyczne powstały na bazie wieloletnich badań klinicznych i naukowych, a nasi terapeuci to wysokiej klasy specjaliści z zakresu osteopatiirehabilitacji medycznej, terapii manualnej i fizjoterapii, stale podnoszący swoje kwalifikacje na międzynarodowych kursach i szkoleniach.

Oferujemy profesjonalną opiekę medyczną w kameralnej i ciepłej atmosferzeświadczoną z  najwyższą starannością i troską o zdrowie i satysfakcję naszych pacjentów.

Koncepcja medycyny osteopatycznej i nowoczesnej rehabilitacji pozwala nam wkroczyć wszędzie tam, gdzie leki przeciwbólowe i zabiegi operacyjne nie rozwiązują dostatecznie problemu pacjenta.

tel.22-300-28-98